Arrow up

Genie Z45/25RTJ

Diesel Diesel

Kenmerken
Werkhoogte 15,86 m
13,86 m
Lengte 6,65 m
Breedte 2,29 m
Doorrijhoogte 2,13 m
Liftcapaciteit 227 kg
Afmetingen platform 1,83 x 0,76 m
Horizontale reikwijdte 7,52 m
Netto-gewicht 6460 kg
Aantal uren 1889 uren
Bouwjaar 2015
REF. K15DIES040

Omschrijving

Te koop: Genie Z-45/25J RT Kniktelescoophoogwerker – Topstaat!

Op zoek naar een betrouwbare hoogwerker voor werkzaamheden op ruw terrein? De Genie Z-45/25J RT kniktelescoophoogwerker is dé oplossing voor jouw projecten op grote hoogte! Deze veelzijdige hoogwerker is perfect voor buitenwerkzaamheden, zelfs op ongelijk terrein.

  • Werkhoogte: 15,86 meter
  • Reikwijdte: 7,52 meter
  • Capaciteit: 227 kg
  • Aandrijving: Vierwielaandrijving – ideaal voor ruw terrein

De Genie Z-45/25J RT is ontworpen voor efficiëntie en veiligheid bij buitenwerkzaamheden, zoals het onderhoud van gebouwen, industrieprojecten en meer. Dankzij de uitstekende mobiliteit en de knikfunctie kun je eenvoudig manoeuvreren en op grote hoogte werken, zelfs op moeilijke ondergronden.
 

BEKIJK HIER DE TECHNISCHE FICHE VAN DE GENIE Z-45/25J RT
 

Waarom kiezen voor de Genie Z-45/25J RT?

  • Robuust en veelzijdig: Perfect voor ruw terrein en buitenomstandigheden
  • Hoge prestaties: Bereik een werkhoogte van net geen 16 meter en een reikwijdte van 7,52 meter
  • Veilig en stabiel: Capaciteit van 227 kg voor het veilig meenemen van materialen en gereedschappen

Technisch gecontroleerd en in uitstekende staat
Incl. keuringsrapport, CE-certificaat & handleiding
Optioneel: training voor optimaal gebruik

 

Bij ALM ben je verzekerd van een tweedehands machine van hoge kwaliteit. Met jarenlange ervaring en een breed aanbod hoogwerkers bieden wij betrouwbare en efficiënte oplossingen voor jouw projecten.

 

Interesse in de Genie Z-45/25J RT kniktelescoophoogwerker?
Neem vandaag nog contact op met ALM voor meer informatie, een offerte of om deze hoogwerker direct aan te schaffen!

Interesse?

Bel ons op 051 48 90 98 of vul onderstaand formulier in

Verstuur